رادیو نوجوان

فراتر از مدرسه

آنچنان در این دنیا زندگی کنید که جاودانگی را در همین دنیا تجربه کنید

دوره نوجوانی، دوره طلایی زندگی است که می‌شود با بهره‌گیری از برنامه‌ریزی و آموزش مناسب آینده را در همین دوره تضمین کرد. برای اینکه نوجوانان از آینده خوبی برخوردار باشند، باید علاوه‌بر درس و مدرسه و موفقیت در کنکور و دانشگاه، مهارت‌های کسب‌وکار و زندگی نیز در آنان پیشرفت کند تا بتوانند آیندهٔ موفقی داشته باشند. در رادیو نوجوان در ابتدا دوره 3 بخشی و 12 ماهه سفر قهرمانی را طی کرده و قهرمان درون خود را برای مواجهه با زندگی آماده می کنیم وهمراه و همگام با دوره های تخصصی به پیشواز موفقیت در آینده خواهیم رفت.

دوره سفر قهرمانی

مرحله اول؛ تدارک

در این مرحله خود را برای سفر آماده می کنیم و از منطقه امن خود خارج شده و با پذیرش سختی ها به خودآگاهی می پردازیم و اعتماد به نفس خود را پرورش می دهیم (معصوم) و سپس مسئولیت تمام زندگی و مسیر خود را می پذیریم (orph)، به هدف گذاری پرداخته و می آموزیم که استرس و اضطراب و خشم خود را کنترل کنیم (جنگجو) . در نهایت می آموزیم که دیگران را درک کنیم و مهارت همدلی خود را افزایش دهیم (حامی)

مرحله دوم؛ سفر

پس از تدارک موارد مورد نیاز سفر خود را آغاز می کنیم. در این سفر اطراف خود را نقادانه مشاهده می کنیم (جستجوگر) و به چیز هایی که جلوی مسیر ما گرفته را گرفته با مدیریت زمان و قاطعانه نه می گوییم (نابودگر) در ادامه مسیر با دیگران ارتباط گرفته و به احساسات خود و دیگران توجه می کنیم (عاشق) و در نهایت سفر خلاقانه به آفریدن زندگی خود می پردازیم (آفرینشگر)

مرحله سوم؛ خویشتن

با کوله بار تجربه سفر به زندگی خود و در میان دیگران باز می گردیم. حال قدرت تصمیم گیری و حل مسئله را با توجه به تجربه خود تمرین می کنیم (حاکم) و مسیر یگانه و جادویی زندگی خود را خلق می کنیم (جادوگر) و با عزت نفس و حکیمانه به زندگی خود می پردازیم (فرزانه) و در نهایت حس رهایی و لذت از لحظه لحظه زندگی را مشق می کنیم (جوکر)

جهت کسب اطلاعات بیشتر نام و نام خانوادگی و سن نوجوان (قهرمان آینده) را به شماره 10008333 پیامک کنید

مهارت های ضروری برای زندگی و شغل در آینده، در این دوره آموزش داده می شوند، مهارت هایی که در مدارس آموزش داده نمی شوند و برای موفقیت در زندگی آینده حیاتی می باشند.

دوره های تخصصی

آمادگی برای آینده شغلی

باشگاه مغز - روانشانسی و فلسفه

ذهن بی حد و مرز را برای آینده آماده می کنیم

مهارت تحصیلی

با مفاهیم درس ها آشنا می شویم

جهت کسب اطلاعات بیشتر نام و نام خانوادگی و سن نوجوان (قهرمان آینده) را به شماره 10008333 پیامک کنید

کارآفرینی و MBA نوجوانان

مهارت های کسب و کار را می آموزیم

تکنولوژی و هوش مصنوعی

با فضای زندگی و کسب و کار در آینده آشنا می شویم

دوره های تخصصی

ارتباط با ما

انقلاب - خیابان جمالزاده جنوبی- کوچه بیوکی - پلاک5